Онкологический портал Украины

Гость
Зарегистрироваться | Забыли пароль?
Имя Пароль
Просмотр темы
Онкологический портал Украины | Общий форум | Флудилка - разговоры обо всём
Ссылка на пост № 1 Тема: Максимко Волчовський - допоможемо подолати рак
Shnitser
Member

Avatar пользователя

ПосетительСообщений: 1
Страна: Ukraine
Город: Болехов
Пол: Мужской
Статус: offline
Благодарностей: 0
Уровень предупреждений:
Опубликовано 12 Ноября 2018, 13:16:37
Лист прохання

Доброго дня. Ми сім’я Волчовських хочемо звернутись до вас про допомогу. Молодша дитина в сім’ї, хлопчик Максим Волчовський (6 років) хворий на рак, все дуже серйозно. В Україні, Івано Франківська обласна дитяча лікарня, поставили страшний діагноз дитині Пухлина в черевній порожнині нейробластома з метастазами по лімфатичній системі, 3 стадія (множинні об'ємні пульсуючі утворення великих розмірів, найбільша в діаметрі 11 см) . Супровідні документи, аналізи , виписки додаються .

Так як в Україні це не завжди успішно лікується, дають невеликий процент одужання, та часто трапляються після лікування по кілька разів рецидиви, не вистачає хорошого медичного обладнання, хороших ліків з доведеною ефективністю, неможливість, через законодавство Україні, здійснити пересадку кісткового мозку, та й не дешевше… ми вирішили звернутись в Клініку Італії "Bambino Gesu" в Римі, так як знайомі з нашого регіону успішно там подолали хворобу з аналогічним діагнозом та знаємо про тільки хороші відгуки цієї клініки.
В Італії в Римі, в дитячій лікарні "Bambino Gesu" нас прийняли, діагноз підтвердили та почали лікування. забезпечили госпіталізацію на 1 ступені з діагностичною та клінічною оцінкою нейробластоми, циклів хіміотерапії, хірургії резекції та променевої терапії.
Загальна сума витрат становитиме 80 000,00 євро, на перших 6 місяців, якщо не виникне ніяких ускладнень. Домовились розділити на дві частини (внески), першу частину вдалось зібрати та вже оплатити. Загальний час лікування 1 рік 8 місяці це хіміотерапія, операція з видалення пухлини, променева терапія, пересадка кісткового мозку, імуннотерапія, реабілітація.

В клініці зорієнтували наc, що повний курс лікування 1 рік 8 місяців буде коштувати між 185000-400000 евро, в залежності від виникаючих ускладнень та перебігу лікування. Рахунок кошторис не можуть видати, на весь термін лікування, так як неможуть передбачити всіх витрат, та видаватимуть поступово.

Для нас, нашої родини, це неосяжні суми коштів. Силами сім’ї, родини, благодійних фондів, соціальних мереж, проведенням благодійних проектів, заходів, акцій, як бачимо нереально зібрати на лікування, шукаємо ще варіанти, так як немає часу на зволікання.

Всі матеріали діагнози, аналізи, виписки рахунки додаємо, також це все є в групі на Фейсбук

https://www.facebook.com/groups/240361976651607/

В нас рік тому помер Батько матері хворого Максимка, також на рак, 3 роки тому дитина брата матері, також 6 років, а тепер нова біда. Ми не взмозі навіть подумати про інші варіанти, крім вилікувати, врятувати дитину. Віримо в Божественну силу і всіх Святих!!! Що наш синочок, наша кровинка, наше серденько поборить цю страшну хворобу раз і назавжди!!! І буде радувати нас своїми оченятами!!!

Дуже надіємося та просимо в вас допомогу. Дякуємо.

Батьки: Волчовський Роман Володимирович, тел. +380990932703
Волчовська Олександра Романівна. тел. +393397839928

Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, вулиця Світличного, будинок 10

4149 4978 3497 7565 - Волчовський Роман Володимирович (Приватбанк) гривня
5167 4901 5402 0052 - Волчовський Роман Володимирович (Ощадбанк) гривня
4149 4991 1481 8766 - PRIVATBANK у доларах США (USD
Прикрепленные файлы
 
^наверх^
Перейти в форум:
Голосование
Статистика

  Статистика форума
Гостей: 6
На форуме тем: 886
На форуме сообщений: 5420
На сайте нет зарегистрированных пользователей

Зарегистрировано пользователей: 5342
  Сегодняшние именинники
 
Поздравляем, DokmedSERGAL
49536803 уникальных посетителей

Copyright © medicalline.info 2008 Сергей Троицкий

При использовании материалов портала, гиперссылка в виде "Онкологический портал Украины" обязательна!